Verhuur en lease

Koelplan verhuurt tijdelijke koel oplossingen wanneer u niet direct een permanente installatie wilt aanschaffen.

Stel uw bestaande installatie in kantoor of serverruimte valt uit en er is geen investeringsruimte óf u heeft verhuisplannen. Dan is een tijdelijke oplossing ideaal. Of wat als u verkoeling nodig heeft bij een evenement. Voor een dag, week, maand of langer.
Koelplan beschikt met haar partner CoolEnergy over een brede vloot van apparatuur om elk klimaatprobleem tijdelijk van een passende oplossing te voorzien.

Waarom zou u koeling huren - of eerst huren en dan kopen?
• U betaalt de koeling alleen als u hem nodig heeft
• Test de koelinstallatie uitvoerig tijdens de huurperiode
• Aansluitend koopt u onder deelbereking die de betaalde huur gebruikt
• Koelplan levert u de complete technische ondersteuning tijdens de huurperiode

Lease
Het is heel normaal om de auto van de zaak te leasen. Waarom zou u dat niet doen met koudwatermachines of koeling, apparatuur die noodzakelijk is maar tevens om een investering vraagt.

De voordelen van leasen:
• Geen financiële investering; het leasen heeft geen invloed op de cash flow van uw onderneming zodat u kunt investeren in andere projecten;
• Geen onderhoudskosten; wij leveren u nieuwe machines met een 24/7 service bij een leaseperiode van 6 maanden tot 6 jaar.
• Geen veroudering machines; voor alle 2 tot 6 jarige leasecontracten worden de machines iedere twee jaar vervangen.
• Optimale flexibiliteit; u wenst een upgrade voor uw koudwatermachine na één jaar? Geen probleem, geef ons 3 maanden en het wordt geregeld.
• Vaste prijs; het leasebedrag blijft gedurende de leaseperiode gelijk, dat maakt budgetteren makkelijker.
• Papierwerk blijft tot het minimale beperkt.